اخبار  ›  اخبار استودیو بورس  ›  خدمات بندری از نگاه دوربین برنامه تلویزیونی بورس  

امشب دوشنبه در استودیو بورس بررسی می شود
۱۳۹۴/۰۵/۱۲ ۱۲:۱۸

خدمات بندری از نگاه دوربین برنامه تلویزیونی بورس


خدمات بندری از نگاه دوربین برنامه تلویزیونی بورس
خدمات بندری از نگاه دوربین برنامه تلویزیونی بورس

 برنامه تلویزیونی بورس در ادامه بررسی صنایع بورسی برنامه دوشنبه شب این هفته خود را به بررسی و تبیین صنعت خدمات بندری اختصاص داده است.
هر چند در سالهای اخیر به دلیل تحریمهای بین المللی و رکود اقتصادی از سطح فعالیتهای شرکتهای بندری کشورمان کاسته شده است اما موقعیت جغرافیایی کشورمان در سطح منطقه به عنوان کریدور ترانزیت شمال و جنوب موجب امیدواری به توسعه این صنعت شده است.
 در حال حاضر سه بندر اصلی در شمال و 8بندر در جنوب کشور عهده دار امر صادرات و واردات کشور است. ظرفیت 5میلیون تنی جابجایی کانتینر در بنادر و برخوداری این بنادر از 165میلیون تن توان جابجایی کالا موجب شده است فضای مناسبی برای شرکتهای خدمات بندری کشور مهیا شود.که سرمایه گذاران در بورس نیز از امکان سرمایه گذاری در این بخش و کسب مزیت اقتصادی این فعالیت برخوردار هستند
"برنامه تلویزیونی بورس" دوشنبه 12 مردادماه سال جاری در ادامه برنامه های پیشین خود با حضور آقایان دکتر اسلامی، عضو هیات عامل، معاون امور بندری و مناطق ویژه و سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و مهدی اعتصام، مدیرعامل شرکت تاید واتر خاورمیانه  به بررسی و تحلیل صنعت "خدمات بندری" در بازار سرمایه می پردازد.
یادآور می شود، علاقه مندان می توانند از طریق سایت برنامه به نشانیwww.studiobourse.ir   اطلاعات تکمیلی و برنامه را مشاهده و از طریق سامانه پیامکی 300083961 یا صندوق پیام گیر صوتی 64084640 با این برنامه در ارتباط باشند. قسمت های پیشین این برنامه نیز از طریق سایت آپارات و همچنین سایت برنامه در دسترس علاقمندان قرار دارد.
 بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

عبدالله عبدی, عبدی, عبداله عبدی، برنامه بورس، اخبار بورس، شبکه بورس، بورس شبکه یک، بورس شبکه اول، گروه دانش و اقتصاد شبکه یک، شاخص بورس، کارگزاری بورس، کارگزاری، تامین سرمایه، مناظره، شبکه یک، تالار بورس، مصاحبه، گزارش، استودیو، دکتر عبدی, مجله خبری تحلیلی، بازار سرمایه، سمینار بورس, بورسی, برنامه اقتصادی, اقتصاد, بورس ایران, برنامه تلویزیونی بورس, بورس, اخبار بورس, شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس