اخبار  ›  اخبار استودیو بورس  ›  صنعت لیزینگ در برنامه تلویزیونی بورس  

امشب بررسی می شود؛
۱۳۹۴/۰۵/۱۶ ۱۴:۱۹

صنعت لیزینگ در برنامه تلویزیونی بورس


صنعت لیزینگ در برنامه تلویزیونی بورس

"برنامه تلویزیونی بورس" امشب، جمعه 16 مرداد ماه، در ادامه معرفی صنایع بورسی با حضور آقایان ابدالی، رئیس هیأت مدیره کانون شرکتهای لیزینگ ایران و حسن کلهر، نایب رئیس انجمن لیزینگ ایران در استودیو برنامه و مصاحبه با آقای دکتر تهرانفر، معاون نظارتی بانک مرکزی به بررسی، تبیین و تحلیل صنعت "لیزینگ" در بازار سرمایه کشور می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، این برنامه در ادامه برنامه سه شنبه شب برنامه تلویزیونی بورس است که به واکاوی موضوع لیزینگ پرداخت، که بعد از پخش خطبه های نماز جمعه تهران بر روی آنتن می رود.

در حال حاضر 6 شرکت لیزینگی با ارزش بازاری معادل هزار و 430میلیارد تومان در بازار سرمایه حاضر هستند که عمده این شرکتها تابعه بانکهای تجاری فعال در اقتصاد کشور و همچنین شرکتهای خودرو سازی سبک و سنگین هستند.

کارشناسان حاضر در این برنامه، علاوه بر تعامل مستقیم با فعالان بازارسرمایه حاضر در استودیو به سوالاتی از قبیل فواید حضور شرکتهای لیزینگ در بورس، نوع عقودی که از نظر قانونی در اختیار لیزینگ ها قرار دارد، تأثیر کاهش نرخ سود بانکی درحاشیه سود و سودآوری صنعت لیزینگ، موضوع اخذ مالیات بر ارزش افزوده از شرکتهای لیزینگ ها و هزینه خانه ای که از این طریق به متقاضیان تحمیل می کند و نیز علت نبود قانون جامع و مستدلی واحد در صنعت لیزینگ، پاسخ دادند.

یادآور می شود، علاقه مندان می توانند از طریق سایت برنامه به نشانیwww.studiobourse.ir اطلاعات تکمیلی و برنامه را مشاهده و از طریق سامانه پیامکی 300083961 یا صندوق پیام گیر صوتی 64084640 با این برنامه در ارتباط باشند. قسمت های پیشین این برنامه نیز از طریق سایت آپارات و همچنین سایت برنامه در دسترس علاقمندان قرار دارد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

عبدالله عبدی, عبدی, عبداله عبدی، برنامه بورس، اخبار بورس، شبکه بورس، بورس شبکه یک، بورس شبکه اول، گروه دانش و اقتصاد شبکه یک، شاخص بورس، کارگزاری بورس، کارگزاری، تامین سرمایه، مناظره، شبکه یک، تالار بورس، مصاحبه، گزارش، استودیو، دکتر عبدی, مجله خبری تحلیلی، بازار سرمایه، سمینار بورس, بورسی, برنامه اقتصادی, اقتصاد, بورس ایران, برنامه تلویزیونی بورس, بورس, اخبار بورس, شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس