اخبار  ›  اخبار استودیو بورس  ›  صنعت بیمه در برنامه تلویزیونی بورس بررسی می شود  

امشب در استودیو بورس
۱۳۹۴/۰۵/۲۶ ۱۳:۵۰

صنعت بیمه در برنامه تلویزیونی بورس بررسی می شود


صنعت بیمه در برنامه تلویزیونی بورس بررسی می شود

"برنامه تلویزیونی بورس" امشب، دوشنبه 26 مرداد ماه، بعد از اذان مغرب به افق تهران از شبکه یک سیما در ادامه معرفی صنایع بورسی با حضور آقایان مصدق، معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی و معصوم ضمیری، مدیرعامل شرکت بیمه پاسارگاد و فعال صنعت بیمه به بررسی، تبیین و تحلیل صنعت "بیمه" در بازار سرمایه کشور می پردازد.
واژه بیمه در زندگی عمومی مردم با مفهوم اطمینان و اعتماد در هم آمیخته است بیمه به عنوان ابزاری برای مهار ریسکهای پیش بینی نشده درزندگی فردی و فعالیتهای اقتصادی از اهمیت بسیار بالای برخوردار است همین امر باعث شده است صنعت بیمه به عنوان یکی از شاخص‌های توسعه‌یافتگی، از سویی به عنوان یکی از نهادهای اقتصادی مطرح است و از سوی دیگر فعالیت نهادهای دیگر را پشتیبانی می‌کند، همین امر نیز به حضور شرکتهای بیمه ای در بازار سرمایه اهمیت و نقش بالای بخشیده است.
در بخش بیمه بازار سرمایه هم اکنون 24نماد در بورس,فرابورس و بازار پایه درج شده ند که ارزش بازای معادل 4هزار و 350میلیارد تومان را به خود اختصاص داده اند.همین حضور پر تعداد موجب افزایش جایگاه این صنعت در بازار سرمایه شده است. می توان امیدوار بود با ایجاد رونق اقتصادی و خروج از رکود فعالیت شرکتهای بیمه ای افزایش می یابد.امری که به معنی سود بیشتر برای شرکتهای بیمه ای و سهامداران این شرکتها خواهد بود.
کارشناسان حاضر در این برنامه، ضمن تعامل مستقیم با فعالان بازارسرمایه حاضر در استودیو به سوالاتی و چالش های مطرح شده از سوی آنها پاسخ می دهند.
یادآور می شود، علاقه مندان می توانند از طریق سایت برنامه به نشانیwww.studiobourse.ir اطلاعات تکمیلی و برنامه را مشاهده و از طریق سامانه پیامکی 300083961 یا صندوق پیام گیر صوتی 64084640 با این برنامه در ارتباط باشند. قسمت های پیشین این برنامه نیز از طریق سایت آپارات و همچنین سایت برنامه در دسترس علاقمندان قرار دارد.
 بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

عبدالله عبدی, عبدی, عبداله عبدی، برنامه بورس، اخبار بورس، شبکه بورس، بورس شبکه یک، بورس شبکه اول، گروه دانش و اقتصاد شبکه یک، شاخص بورس، کارگزاری بورس، کارگزاری، تامین سرمایه، مناظره، شبکه یک، تالار بورس، مصاحبه، گزارش، استودیو، دکتر عبدی, مجله خبری تحلیلی، بازار سرمایه، سمینار بورس, بورسی, برنامه اقتصادی, اقتصاد, بورس ایران, برنامه تلویزیونی بورس, بورس, اخبار بورس, شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس